1.

Prvá konzultácia

Záleží nám na tom, aby sme si rozumeli hneď od prvej chvíle. Čo poviete na osobné stretnutie? Podáme si ruky, porozprávate nám o tom aká je vaša predstava a my urobíme všetko preto, aby sme vám mohli pomôcť. Najprv budeme počúvať, potom rozprávať a nakoniec viesť dialóg. Prídeme na najlepšie riešenie problému – spoločne s vami.

2.

Vypracovanie plánu

Po stretnutí začneme plánovať a vymyslíme najlepší spôsob, ako dosiahnuť váš cieľ. O každom kroku budete vedieť dopredu. Potrebujeme vašu pomoc? Požiadame vás o ňu, sme predsa jeden tím. Neskrývame sa za frázy a aj pri komplikovanom projekte vám prezradíme cenovú ponuku a termín ukončenia. Ak sa niečo zmení, viete to ako prvý.

3.

Realizácia

Je čas vyhrnúť si rukávy ešte vyššie. Pustíme sa do toho podľa dohodnutého plánu. Máme problémy? Spoločne ich vyriešime. Ide všetko podľa predstáv? Budeme sa tešiť spolu. Spätná väzba a hlavne komunikácia počas realizácie je pre nás dôležitá.

4.

Spustenie projektu

Konečne sme tam! Vy ste si istý, my sme si istí, ale aj tak ešte všetko skontrolujeme. A potom ešte raz. Pre istotu. Až potom projekt spustíme, a keď všetko dopadne tak, ako má, radi si s vami cinkneme šampanským, pivom, ale aj frndžalicou. Lebo máme radosť.

5.

Analytika a návrhy na zlepšenie

Nie sme rodič, ktorý vykopne dieťa z domu hneď, ako je dospelé. O naše projekty sa zaujímame aj po ich spustení. Aby sme vám poradili, čo zlepšiť, musíme to odmerať. Použijeme všetky tie čudesné analytické nástroje, ktorými vás nebudeme trápiť, a odhalíme, či sme splnili cieľ. Alebo ako to ešte zlepšiť. Ste s nami spokojný? Postaráme sa o váš projekt navždy.

Top